Bruktliste

av | mar 6, 2019 | 0 kommentarer

Bruktliste pr 16.01.2023

Bruktutstyr av god kvalitet. Hovedsaklig McHale men har også andre merker. Presser, pakkere, slåmaskiner, river og syreutstyr.

Presser

Type
ModHjulBallPrisInfo
Mchale F560201050012100 160000,-
McHale Vario20188006000785000,-
McHale F3+20207106500875000,-
McHale F32022710500985000,-
McHale F3+20217105000925000,-
McHale F3+202171010800855000,-
McHale F2201065024500315000,-
McHale F3+20207109481795000,-
Orkel 1260 HIT201616000325000,-
McHale F3201365016800445000Nye kjeder

 

Slåmaskiner, river og pakkere

MerkeTypeModBallPris
McHale slåmaskinF3100 frontmaskin2017125000
Kverneland pakker77402014850088 000
Intertech samleriveZKD-8002019125000