Bruktliste

av | mar 6, 2019 | 0 kommentarer

Bruktliste pr 12.09.2022

Bruktutstyr av god kvalitet. Hovedsaklig McHale men har også andre merker. Presser, pakkere, slåmaskiner, river og syreutstyr.

Presser

Type
ModHjulBallPrisInfo
Mchale F560201050012100 160000,-
McHale Vario20188006000785000,-
McHale F3+20207106500875000,-
McHale F2201065030000265000,-Nye kjeder
McHale F3+201971010800695000,-1000PTO
McHale F32022710500985000,-
McHale F3+201871024500510000,-
McHale F3+201771025000510000,-Nye kjeder
McHale F3+20217105000925000,-
McHale F3+20227109000855000,-
McHale F3+201571026000395000,-
McHale F2201265036000225000,-
McHale F2201065024500315000,-
McHale F2201265021192350000,-
McHale F3+20207109481795000,-
Orkel 1260 HIT201616000325000,-
McHale F3201365016800445000Nye kjeder

 

Slåmaskiner, river og pakkere

MerkeTypeModBallPris
McHale slåmaskinF3100 frontmaskin2017125000
Intertech samleriveZKD-8002019125000